Orsetti Violet 3el.

191

Nowe

Feretti kolekcja ORSETTI Violet - White

197,99 zł

Pościel 3 elementowa, bakteriostatyczna z OCHRANIACZEM zalecanym do łóżeczek 120 x 60 (cm).

 
Elementy Kompletu:

1. Poszewka na kołderkę: 100 x 135 (cm);

2. Poszewka na poduszkę: 40 x 60 (cm);

3. Ochraniacz z systemem „EASY WASH”, wymiary: 30 x 60, 40 x 60, 30 x 60 (cm);

Pościel bakteriostatyczna FERETTI – co to jest?

Purista - tkanina bakteriostatyczna, jest to nowatorskie rozwiązanie dla pościeli dziecięcej. Zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów, pomaga utrzymać ten produkt dłużej świeży zwiększając komfort i dobre samopoczucie - idealne dla dzisiejszego zabieganego stylu życia. PURISTA działa poprzez kontrolowanie ilości bakterii, które rosną w normalnych warunkach w pościeli dziecięcej (patrz schemat). Zwykle te bakterie wytworzyłyby nieprzyjemny zapach, ale poprzez kontrolowanie ich wzrostu, PURISTA uniemożliwia powstawanie tych zapachów, utrzymując tkaniny świeże i higieniczne.

Tkaniny PURISTA są w pełni hipoalergiczne i delikatne w dotyku. PURISTA łączy naturalniej i silniej włókna tkanin i jest odporny na normalne pranie i suszenie. Pościel z PURISTA można prać rzadziej i stosować niższe temperatury osiągając doskonały efekt końcowy.Logo PURISTA jest własnością angielskiej firmy ARCH i dawno sprawdziło się na rynkach Europy Zachodniej.


Ochraniacz FERETTI i system „EASY WASH”

Ochraniacze Feretti są wyposażone w system „EASY WASH”.

System ten umożliwia pranie w pralce i prasowanie ochraniacza bez ryzyka zniszczenia wypełnienia. Wystarczy otworzyć pokrowiec i wyjąć część, która nie podlega praniu. Po praniu i prasowaniu pokrowca włożyć wypełnienie i zasunąć. Ochraniacz zachowa swój pierwotny wygląd co jest niemożliwe gdy pierzemy razem z wypełnieniem.
Przed zakupem zapytaj o dostępność.

Podobne produkty