AeroSleep Baby Original | Mata na materac

Nowe

120x60 cm

Ostatnie egzemplarze!

197,00 zł

Mata na materac - 120x60 | AeroSleep Baby Original

Mata została opracowana z zastosowaniem przestrzennej struktury plastra miodu, która pozwala na swobodną cyrkulację powietrza.

Bezpieczeństwo:

Dzięki maksymalnej przepuszczalności powietrza, AeroSleep pozwala wyeliminować następujące źródła ryzyka podczas snu dziecka:

Uduszenie: w każdym przypadku dziecko należy układać do snu na pleckach. Jeżeli jednak w trakcie snu dziecko obróci się na brzuszek , nadal będzie mogło oddychać swobodnie. Technologia AeroSleep pozwala na całkowite wyeliminowanie ryzyka uduszenia.

Wtórne wdychanie CO2: optymalne odprowadzenie wydychanego powietrza (CO2) i cyrkulacja świeżego powietrza. Te właściwości eliminują ryzyko wtórnego wdychania CO2.

Przegrzanie: nadmiar ciepłoty ciała jest iodprowadzany, zaś struktura materaca pozwala jednocześnie na przenikanie świeżego powietrza z otoczenia. W ten sposób temperatura ciała dziecka pozostaje pod kontrolą a ryzyko przegrzania i akumulacji ciepła wyeliminowane.

Zastosowanie:

AeroSleep Baby Original to mata na materac, która chroni Twoje dziecko w trakcie snu.
Doskonale nadaje się do stosowania w połączeniu z dowolnym rodzajem materaca dziecięcego oraz z nieprzemakalnym ochraniaczem.


Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty