SZUMIŚ maskotka dziewczynka Edycja Limitowana

SZU-040

Nowe

Szumisiowa dziewczynka utuli do snu nowonarodzonego Maluszka, a później posłuży do zabawy niemowlakowi, który z ciekawością poznaje świat.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,00 zł

Maskotka dziewczynka Szumiś - edycja limitowana

Szumisiowa dziewczynka utuli do snu nowonarodzonego Maluszka, a później posłuży do zabawy niemowlakowi, który z ciekawością poznaje świat. Maskotka uszyta jest w całości z atestowanych materiałów, bezpiecznych dla dziecka. Wypełniona jest antyalergiczną włókniną.

Mechanizm dźwiękowy znajduje się w brzuszku misia, bezpiecznie schowany w kieszonce zamykanej na suwak. Urządzenie szumiące obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z misia.

Pięć szumów dla Maluszka

Szumiś to niezwykły miś, który SZUMI JAK SUSZARKA! Dlaczego? Bo biały szum przypomina noworodkom dźwięk, który słyszały w brzuchu mamy. Pomaga się wyciszyć i spokojnie zasnąć. Utula też maluchy cierpiące z powodu kolek. W przeciwieństwie do suszarki, Szumiś jest bezpieczny i może być przy dziecku zawsze i wszędzie. W łóżeczku, na spacerze czy w samochodzie.

Każdy Szumiś wydaje aż PIĘĆ RODZAJÓW SZUMU, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków: dwa szumy o rożnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.. W prosty sposób - jednym przyciskiem - można zmieniać wydawany dźwięk. Urządzenie szumiące po 60 MINUTACH zaczyna się stopniowo WYCISZAĆ, żeby nie wybudzić śpiącego dziecka i sam się wyłącza.

Bezpiecznie, miło i wygodnie

Szumisie uszyte są z pięknych, miękkich i przede wszystkim bezpiecznych dla dzieci materiałów. Wszystkie posiadają odpowiednie ATESTY. Bez problemu można je prać w pralce.

Wszystkie produkty z szumisiowej kolekcji zostały WYPRODUKOWANE W POLSCE.

Podobne produkty