Chevrolet Corvette ZR1 Lego Technic 42093

L42093

Nowe

Zbuduj własny model Chevrolet Corvette ZR1.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,99 zł

Odtwórz prawdziwe arcydzieło inżynierii w zestawie LEGO® Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1. Ten wyjątkowy model opracowany wspólnie z zespołem Corvette to doskonała replika klasycznego supersamochodu — wystarczy spojrzeć na realistyczną, pomarańczowo-czarną kolorystykę, niskoprofilowe opony, felgi z czarnymi szprychami, duży spojler z tyłu i cztery rury wydechowe. Model Chevrolet Corvette ZR1 ma również działający układ kierowniczy i widoczny, szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami. Ten imponujący model 2 w 1 można również przebudować na realistycznego hot roda.

Wyjątkowa replika samochodu Chevrolet Corvette ZR1 ma mnóstwo realistycznych detali, takich jak duży spojler z tyłu, cztery rury wydechowe, niskoprofilowe opony, felgi z czarnymi szprychami, działający układ kierowniczy oraz szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami.

Ten kolekcjonerski model samochodu w realistycznej, pomarańczowo-czarnej kolorystyce ozdobiony jest naklejkami zapewniającymi dodatkowe szczegóły.
    Pokieruj modelem z działającym układem kierowniczym — gdy samochód się rusza, ruszają się również widoczne tłoki w silniku V8.

Model LEGO® Technic 2 w 1: można go przebudować na hot roda.
Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.

Zestawy LEGO® Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii.

Chevrolet Corvette ma ok. 8 cm wysokości, 29 cm długości i 12 cm szerokości.
Hot rod ma ok. 8 cm wysokości, 23 cm długości i 12 cm szerokości.


Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 lat.


Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty