Wózek Ibebe I-STOP (na białym stelażu)

2 399,00 zł
Brutto
Szt.

Wielofunkcyjny wózek z unikalnym elektronicznym systemem hamowania i-stop Auto-Braking-System. Celem tego systemu jest powstrzymanie poruszania się wózka, nawet jeśli zapomnisz zastosować hamulec.

help_outlineZapytaj o produkt
Wózek Ibebe I-STOP (na białym stelażu)

Wózek Ibebe I-STOP (na białym stelażu)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wózek iBebe i-Stop z elektronicznym hamulcem bezpieczeństwa, zajął I miejsce i nagrodę Innovation Award w kategorii World of Moving Kids na najwiekszych targach dziecięcych w Europie Kind und Jugend 2019 w Kolonii.

  

Wielofunkcyjny wózek z unikalnym elektronicznym systemem hamowania i-stop Auto-Braking-System. Celem tego systemu jest powstrzymanie poruszania się wózka, nawet jeśli zapomnisz zastosować hamulec. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu wózek nie zjedzie samoczynnie z żadnej pochyłości chroniąc w ten sposób dziecko przed niebezpieczeństwem.

  

Dlaczego ibebe

  

Narodziny dziecka to bardzo wazny moment w życiu. Naszym celem było stworzenie najbezpieczniejszego oraz najnowocześniejszego wózka na rynku. Nasz wózek, wśród innych wózków elektronicznych posiadających wspomaganie, jest jednocześnie niezwykle lekki.

  

Wózki konkurencyjne są nawet dwa razy cięższe. Wersja spacerowa iBebe i-Stop waży jedynie 12kg, co czyni jego wagę porównywalną z wagą standardowego wózka.

  

Sytlowy, atrakcyjny i innowacyjny wózek jest łatwy w użyciu. Ergonomiczny i funkcjonalny, sprawdzi sie w kazdym miejscu, gdziekolwiek będziesz.

  

Jesteśmy przekonani, że nasz wózek będzie idealnym połączeniem wszystkich Twoich potrzeb.
Zestaw z gondolą przeznaczony jest dla dzieci od 0-9 kg, natomiast spacerówka od 6 do 36 miesiecy lub do wagi dziecka 22 kg!

  

Spacerówka wyposażona jest w regulowany podnóżek i regulowaną osłonę przeciwsłoneczną.

W komplecie torba lub plecak (w zależności od koloru wózka),folia przeciwdeszczowa, moskitiera, okrycie na nóżki spacerówki.

Zgodny z normą EN1888-2:2018

    

Wymiary siedziska: 18x34 cm; wysokość oparcia: 47 cm; wymiary gondoli: 75x35x21 cm;
złożony wózek: 88x53x35 cm; rozłożony wózek: 69x62x110 cm