Wózek spacerowy Silver Cross Avia Henley

998,99 zł
Brutto
009855
Szt.

Wyjątkowo lekki wózek spacerowy Special Edition Avia Henley waży jedynie 5,5kg.

help_outlineZapytaj o produkt
Wózek spacerowy Silver Cross Avia Henley

Wózek spacerowy Silver Cross Avia Henley

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kolekcja Special Edition Henley inspirowana jest jazdą konną. Połączenie wysokiej jakości atramentowej tkaniny z grafitową ramą jest niezwykle eleganckie i brytyjskie.

  

Avia Henley ma regulowane oparcie z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej, dzięki czemu z wózka mogą korzystać nawet noworodki.

   

Regulowany daszek pokryty jest filtrem UPF50+, który chroni dziecko przed szkodliwym działaniem promieni UV. Tylny panel daszku wózka można zwinąć w rulon, dzięki takiemu rozwiązaniu w wózku dziecko ma zapewnioną odpowiednią wentylację nawet w upalne dni. Co sprawia, że Silver Cross Avia jest idealnym wózkiem na wakacje.

  

Praktyczne składanie wózka do kompaktowych rozmiarów jest bardzo wygodne.

  

Elementy zestawu

  

Wózek spacerowy – wysokiej jakości tkaniny w atramentowym kolorze i grafitowa rama, stanowią stylowe połączenie. Wózek składa się do kompaktowych rozmiarów. Siedzisko jest regulowane, oparcie można ustawić nawet poziomo, w wygodnej pozycji dla noworodków.

  

Regulowany daszek – wykonany z tkanin Henley. Daszek można regulować, tak aby jak najlepiej chronić dziecko przed rażącym słońcem. Dodatkowo daszek pokryty jest filtrem przeciwsłonecznym UPF50+, który ochroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wyjątkową cechą daszka jest zwijany tylny panel, co zapewnia przewiew w wózku.

  

  • folia przeciwdeszczowa – ochroni dziecko i wózek przed opadami
  • kosz na zakupy – pojemny, idealnie pasuje do całego wózka
  • pokrowiec na nóżki – luksusowy i piękny pokrowiec na nóżki, zapewni dziecku wygodę i ciepło
  • barierka bezpieczeństwa – razem z pięciopunktowymi pasami chroni dziecko w wózku. Po złożeniu wózka, barierka zmienia się w rączkę do przenoszenia i przechowywania wózka

  

Dane techniczne:

Wysokość: 106cm
Długość: 77cm
Szerokość: 46cm
Wymiary po złożeniu: 28cmx68cmx51cm
Waga wózka: 5,5kg