Wózek spacerowy Silver Cross Avia Henley

999,00 zł
Brutto
009855
Szt.

Wyjątkowo lekki wózek spacerowy Special Edition Avia Henley waży jedynie 5,5kg.

Kolekcja Special Edition Henley inspirowana jest jazdą konną. Połączenie wysokiej jakości atramentowej tkaniny z grafitową ramą jest niezwykle eleganckie i brytyjskie.

  

Avia Henley ma regulowane oparcie z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej, dzięki czemu z wózka mogą korzystać nawet noworodki.

   

Regulowany daszek pokryty jest filtrem UPF50+, który chroni dziecko przed szkodliwym działaniem promieni UV. Tylny panel daszku wózka można zwinąć w rulon, dzięki takiemu rozwiązaniu w wózku dziecko ma zapewnioną odpowiednią wentylację nawet w upalne dni. Co sprawia, że Silver Cross Avia jest idealnym wózkiem na wakacje.

  

Praktyczne składanie wózka do kompaktowych rozmiarów jest bardzo wygodne.

  

Elementy zestawu

  

Wózek spacerowy – wysokiej jakości tkaniny w atramentowym kolorze i grafitowa rama, stanowią stylowe połączenie. Wózek składa się do kompaktowych rozmiarów. Siedzisko jest regulowane, oparcie można ustawić nawet poziomo, w wygodnej pozycji dla noworodków.

  

Regulowany daszek – wykonany z tkanin Henley. Daszek można regulować, tak aby jak najlepiej chronić dziecko przed rażącym słońcem. Dodatkowo daszek pokryty jest filtrem przeciwsłonecznym UPF50+, który ochroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wyjątkową cechą daszka jest zwijany tylny panel, co zapewnia przewiew w wózku.

  

Folia przeciwdeszczowa – ochroni dziecko i wózek przed opadami.
Kosz na zakupy – pojemny, idealnie pasuje do całego wózka.
Pokrowiec na nóżki – luksusowy i piękny pokrowiec na nóżki, zapewni dziecku wygodę i ciepło.
Barierka bezpieczeństwa – razem z pięciopunktowymi pasami chroni dziecko w wózku. Po złożeniu wózka, barierka zmienia się w rączkę do przenoszenia i przechowywania wózka.

  

Dane techniczne:

Wysokość: 106cm
Długość: 77cm
Szerokość: 46cm
Wymiary po złożeniu: 28cmx68cmx51cm
Waga wózka: 5,5kg