Podwójny wózek dla rodzeństwa Stroll'in'2 Chicco

1 289,00 zł
Brutto
8058664092857
Wybierz kolor
Szt.

Spacer z dwójką małych dzieci? To już nie problem! Podwójny wózek dla rodzeństwa w różnym wieku Stroll’in’2 pozwala na przewożenie niemowlęcia i starszego dziecka. Wygodnie, praktycznie i bezpiecznie!

help_outlineZapytaj o produkt
Podwójny wózek dla rodzeństwa Stroll'in'2 Chicco

Podwójny wózek dla rodzeństwa Stroll'in'2 Chicco

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Podwójny wózek dla dwójki dzieci Stroll’in’2 – spacerówka dla rodzeństwa w różnym wieku. Łatwa i szybka w obsłudze, bezpieczna i ze wszech miar praktyczna!

   

Wózek podwójny Stroll’in’2 wyposażony jest w dwa siedziska. Jedno z nich służy do przewożenia niemowlęcia od 6. miesiąca życia, natomiast drugie jest przeznaczone dla starszego dziecka, do około 3. roku życia. Oba siedziska są odpowiednio miękkie i zawierają pasy bezpieczeństwa. W przypadku, gdy nie korzystamy z siedziska dla kilkulatka, można je jednym ruchem złożyć, by wózek zajmował mniej miejsca. Spacerówka dla dwójki dzieci Stroll’in’2 oferuje również podnóżek, na którym starsze dziecko może stać podczas jazdy.

  

Przewożenie dwójki dzieci w różnym wieku wymaga sprzętu o nieco większych gabarytach niż standardowa, pojedyncza spacerówka. Jednak w razie potrzeby wózek dla rodzeństwa Stroll’in’2 można złożyć do kompaktowych rozmiarów – i to jednym ruchem! Spacerówka po złożeniu sama stoi, a jej uchwyt służy jednocześnie do przenoszenia.

  

Podwójny wózek dla rodzeństwa Stroll’in’2 wyposażony jest w szereg akcesoriów i dodatków, które sprawiają, że spacer z dwójką dzieci jest przyjemny i bardziej komfortowy. W zestawie znajdziemy tu tackę na drobiazgi dla rodzica, pałąk z miejscem na butelki dla niemowlęcia, uchwyty dla starszego dziecka, szeroką budkę zapewniającą osłonę dla obu dzieci, a także okrycie przeciwdeszczowe i pojemny kosz na zakupy. Pozytywne opinie rodziców mobilizują nas do tworzenia praktycznych produktów!

  

Nowy sposób na spacerowanie razem z dziećmi!

  

Wózek podwójny Stroll'in2 pozwala chodzić na spacery z dwojgiem dzieci w różnym wieku. Młodsze może przebywać w siedzisku spacerowym lub w zainstalowanym foteliku samochodowym, a dla starszego przygotowano siedzisko i podnóżek.

  

Przednie siedzisko

  

Przednie siedzenie w spacerówce Stroll'in2 przeznaczone jest dla młodszych dzieci od 6. miesiąca życia. Z przodu znajduje się pałąk wyposażony w tackę i otwory na kubki i butelki.

  

Tylne siedzisko dla rodzeństwa

  

Tylne siedzenie w podwójnym wózku dla dzieci zostało stworzone z myślą o starszych dzieciach do około 3. roku życia (lub też do momentu osiągnięcia przez dziecka wagi 25 kg). Siedzisko wyposażone jest w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i montuje się je przodem do rodzica. W razie potrzeby można je łatwo i szybko zamknąć.

  

Podstawka (podnóżek) dla starszego dziecka

  

  Podstawka, podnóżek dla starszego dziecka.

  

W spacerówce zamontowany jest podnóżek (podstawka) na którym starsze dziecko staje przodem do kierunku jazdy. Na wygodnej wysokości znajdują się uchwyty dzięki którym jazda jest bardziej bezpieczna.

  

Składany jedną ręką

  

Skladanie wozka Strollin2

  

Wystarczy jeden ruch ręką polegający na naciśnięciu dźwigni by złożyć spacerówkę Stroll'in2.

  

Samodzielnie stoi

  

Po złożeniu wózek ma kompaktowy rozmiar i sam stoi a znajdujący się u góry uchwyt może służyć do jego przenoszenia.

  

Obszerne, wygodne siedzisko dla młodszego dziecka

  

Siedzisko dla młodszego dziecka w spacerówce podwójnej Stroll'in2 jest obszerne i wygodne. Miękkie wyściełanie pasów naramiennych i pasa krokowego zapewnia dodatkowy komfort.

  

Wygodna poduszka dla starszego dziecka

  

Tylne siedzisko wyposażone jest w miękką poduszkę zapewniającą komfort starszemu dziecku.

  

Podwójna budka ochronna

  

Budka ochronna jest na tyle obszerna, ze po rozłożeniu zapewnia osłonę przed słońcem i deszczem obojgu dzieciom.

  

Akcesoria

  

- okrycie przeciwdeszczowe
- praktyczna tacka z miejscem na butelki, kubki oraz zamykany pojemnik
- uchwyty dla starszego dziecka (dziecko stojące na podnóżku może się bezpiecznie trzymać przeznaczonych do tego celu uchwytów.)
- koszyk na zakupy

  

Wymiary po rozłożeniu: 106 x 60 x 114 cm
Wymiary po złożeniu: 89 x 60 x 39 cm
Waga: 11.4 kg (bez akcesoriów)

  

Siedzenie przednie, przystosowane jest dla młodszych dzieci - homologowane do użytku od 6 do 36 miesięcy (15 kg).

  
Tylne siedzisko przeznaczone dla starszych dzieci jest homologowane do użytku do 25 kg.

  

Na przednim siedzeniu można zamocować fotelik Chicco KeyFit. (Fotelik nie stanowi części zestawu).