Silver Cross Surf Expedition Wózek dziecięcy 2w1

005981

Nowe

Edycja specjalna Expedition wózka Silver Cross Surf

4 999,00 zł

Silver Cross Surf Expedition (2w1)

Edycja specjalna Expedition wózka Silver Cross Surf została zainspirowana globalnymi wpływami, dalekimi, egzotycznymi podróżami, brytyjskim dziedzictwem i ekskluzywnym rzemieślnictwem.

Silver Cross Surf Expedition to połączenie luksusowego materiału najwyższej jakości w odcieniach ciepłego brązu z połyskliwą, brązową ramą. Ekskluzywne wykończenie wózka stanowią rączka i barierka pokryta kakaową skórą z wytłoczonym logo Silver Cross. Zestaw zawiera stylową torbę do wózka i luksusową, puszystą wkładkę na siedzisko spacerowe.

Wózek Silver Cross Expedition 2w1

Gondola w wersji głębokiej wózka Silver Cross Surf Expedition ma płaskie oparcie, pozwalające spać dziecku w niej przez całą noc, dzięki czemu podczas wyjazdu, może zastąpić łóżeczko. Gondola wykonana jest w całości z bambusa, który zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Kiedy dziecko skończy sześć miesięcy, gondola zostaje zastąpiona spacerówką. Siedzisko można wpiąć zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, dodatkowo ma trzy stopnie regulacji. Do zestawu można dokupić fotelik samochodowy Silver Cross Simplicity w kolorze Special Edition Expedition i stworzyć wygodny zestaw z Travel System.

Budka wózka Silver Cross Surf ma otwory wentylacyjne, pozwalające na utrzymanie odpowiedniej temperatury w wózku. Budka z daszkiem chroni dziecko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Elementy zestawu

Rama Special Edition – brązowa, połyskliwa rama ze specjalnej edycji Expedition jest solidna i gotowa na wszystkie przygody. Rączka wózka wykonana jest z luksusowej, kakaowej skóry z wytłoczonym logo Silver Cross.

Siedzisko spacerowe – wpinane w dwóch kierunkach jazdy. Oparcie siedziska można ustawić w 3 różnych pozycjach, także w wygodnej dla dziecka pozycji poziomej.

Luksusowa wkładka –  na siedzisko wykonana z ekskluzywnego, miękkiego futerka, które zapewnia dziecku wyjątkowy komfort i ciepło.

Gondola – posiada wygodne, płaskie oparcie stworzone z myślą o delikatnym kręgosłupie noworodka. Dzięki temu oparciu, dziecko może spać w gondoli przez całą noc. Gondola w 100% wykonana jest z oddychającego, bambusowego materiału.

Regulowany daszek i pokrowiec na nóżki – luksusowe, pokryte tapicerką Special Edition Expedition wliczone są w cenę wózka. Oba elementy pasują zarówno do gondoli jak i siedziska spacerowego.

Folia przeciwdeszczowa – ochroni dziecko i wyjątkowe tkaniny przed opadami.

Kosz na zakupy – pojemny, idealnie pasuje do ramy.

Stylowa torba do wózka

Adaptery do fotelika samochodowego Simplicity

- wysokość: 92-100cm
- długość: 98cm
- szerokość: 58cm
- wymiary po złożeniu: 28cmx71cmx58cm
- waga stelaża: 7,5kg
- waga gondoli: 3,8kg
- waga siedziska spacerowego: 3,8kg
- waga całego wózka: 11,3kg

2 lata gwarancji
Serwis Door to Door – wszystkie formalności załatwiane są przez telefon. Wózek do serwisu odbierany jest bezpośrednio od Klienta, a po naprawie bezpośrednio dostarczany  na podany adres.Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty