Silver Cross Avia Henley

009855

Nowe

Wyjątkowo lekki wózek spacerowy Special Edition Avia Henley waży jedynie 5,5kg.

1 199,00 zł

Wózek spacerowy Silver Cross Avia Henley

Kolekcja Special Edition Henley inspirowana jest jazdą konną. Połączenie wysokiej jakości atramentowej tkaniny z grafitową ramą jest niezwykle eleganckie i brytyjskie.

Avia Henley ma regulowane oparcie z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej, dzięki czemu z wózka mogą korzystać nawet noworodki.

Regulowany daszek pokryty jest filtrem UPF50+, który chroni dziecko przed szkodliwym działaniem promieni UV. Tylny panel daszku wózka można zwinąć w rulon, dzięki takiemu rozwiązaniu w wózku dziecko ma zapewnioną odpowiednią wentylację nawet w upalne dni. Co sprawia, że Silver Cross Avia jest idealnym wózkiem na wakacje.

Praktyczne składanie wózka do kompaktowych rozmiarów jest bardzo wygodne.

Elementy zestawu

Wózek spacerowy – wysokiej jakości tkaniny w atramentowym kolorze i grafitowa rama, stanowią stylowe połączenie. Wózek składa się do kompaktowych rozmiarów. Siedzisko jest regulowane, oparcie można ustawić nawet poziomo, w wygodnej pozycji dla noworodków.

Regulowany daszek – wykonany z tkanin Henley. Daszek można regulować, tak aby jak najlepiej chronić dziecko przed rażącym słońcem. Dodatkowo daszek pokryty jest filtrem przeciwsłonecznym  UPF50+, który ochroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wyjątkową cechą daszka jest zwijany tylny panel, co zapewnia przewiew w wózku.
    
Folia przeciwdeszczowa – ochroni dziecko i wózek przed opadami.
Kosz na zakupy – pojemny, idealnie pasuje do całego wózka.
Pokrowiec na nóżki – luksusowy i piękny pokrowiec na nóżki, zapewni dziecku wygodę i ciepło.
Barierka bezpieczeństwa – razem z pięciopunktowymi pasami chroni dziecko w wózku. Po złożeniu wózka, barierka zmienia się w rączkę do przenoszenia i przechowywania wózka.

Dane techniczne:

Wysokość: 106cm
Długość: 77cm
Szerokość: 46cm
Wymiary po złożeniu: 28cmx68cmx51cm
Waga wózka: 5,5kg


Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Silver Cross Avia Expedition
1 199,00 zł
Silver Cross Avia Expedition
Wyjątkowo lekki wózek spacerowy Special Edition Avia Henley waży jedynie 5,5kg.

Podobne produkty