Maskotka Laleczka Emily - Chicco|First Love

KI67237

Nowe

Ze specjalnym serduszkiem, które wypełnisz mini-grzechotką z naszyjnika ciążowego!

Ostatnie egzemplarze!

69,80 zł

Laleczka Emily | First Love: wyjątkowa więź, która trwa.

Laleczka to idealny pierwszy przyjaciel Maleństwa. Do przytulanki dołączone jest plastikowe serduszko zawierające mini-grzechotkę, którą mama nosiła w naszyjniku na piersi podczas ciąży. Maleństwo po raz pierwszy usłyszało dźwięk grzechotki w 20 tygodniu ciąży. Po urodzeniu rozpoznaje i pozytywnie reaguje na znajomy dźwięk. Naszyjnik z grzechotką nie bez powodu jest symbolem więzi mamy z dzieckiem, więzi która nigdy nie zanika, ale z momentem urodzenia dziecka przechodzi w inny wymiar, tak jak grzechotka z naszyjnika mamy przechodzi do zabawki dziecka.

First Love to nowa linia pluszowych zabawek marki Chicco dedykowanych niemowlętom. Każdą zabawkę z serii First Love można wypełnić mini-grzechotką, którą nosiła mama w naszyjniku przez cały okres ciąży. Dzięki temu dziecko wciąż doświadcza znanych, kojących odgłosów znanych mu z życia pod sercem mamy.  To wyjątkowa więź, która trwa.

Po usunięciu serduszka-pojemnika na mini-grzechotkę, zabawkę można prać w pralce.

Wyjątkowy symbol łączącej Was więzi

First Love

Mini-grzechotka z naszyjnika mamy przechodzi do zabawki dziecka - to najlepiej symbolizuje niezwykłą wieź między mamą, a jej dzieckiem.

Wypełnij serduszko mini-grzechotką z naszyjnika mamy

Zabawki Chicco

Rozbudza dziecięce uczucia


Pełna pozytywnych uczuć relacja z dzieckiem pomaga mu rozpoznawać i kształtować jego uczucia, osobowość i wprowadza go w świat relacji emocjonalnych, w które wejdzie później.

Można prać w pralce

Wymiary zabawki: 21 x 24 x 8 cm

Po usunięciu plastikowego serduszka, zabawkę można prać w pralce.

Zabawka dla dzieci od: 0m+


Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty