Rozszerzenie Kosmos VIEW-MASTER DLL70

KI93418

Nowe

Odwiedź Układ Słoneczny planeta po planecie, oglądaj z bliska trójwymiarowe modele autentycznych statków kosmicznych, podziwiaj zapierające dech w piersiach konstelacje.

39,00 zł

Rozszerzenie Kosmos VIEW-MASTER MATTEL DLL70

Rozszerzenie KOSMOS umożliwia podróżowanie po kosmosie, tak rzeczywistym i realnym, na ile pozwala współczesna, rozbudowana technologia. Pomysł daje możliwości, których nie oferują żadne inne produkty czy gry, pozwala na przemieszczanie się w sposób wygodny w domowym zaciszu.

To produkt, który uczy i daje możliwość realizacji i rozwijania własnych marzeń, pragnień i wiedzy. To niecodzienna i oryginalna rozrywka, umożliwiająca podróże ot tak. Zapewnia przeżycie niezapomnianych wrażeń, jeszcze parę lat temu, wydawałoby się, nieosiągalnych.

W skład zestawu wchodzi:

1 karta dostępu
3 krążki: układ słoneczny, statki kosmiczne oraz mapa nieba.

Wiek: 7 +

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Mattel - View Master Wirtualna rzeczywistość 3D Zestaw startowy DLL68
119,00 zł
Mattel - View Master Wirtualna rzeczywisto...
View Master Wirtualna rzeczywistość 3D Zestaw startowy DLL68. Od analogowego kalejdoskopu do nowoczesnych gogli VR. Dzięki współpracy z projektantami Google Cardboard, Mattel przedstawia View-Master – przyjazne dzieciom w wieku od 7. roku życia urządzenie, które zaprasza do świata wirtualnej rzeczywistości.
Rozszerzenie Dzika Przyroda DLL71
39,00 zł
Rozszerzenie Dzika Przyroda VIEW-MASTER DLL71
Rozszerzenie National Geographic: Dzika Przyroda umożliwia podróżowanie po odległych miejscach, jednak tak rzeczywiste i realne, na ile pozwala współczesna, rozbudowana technologia.

Podobne produkty