Śpiewający Stworek-Kręciołek Fisher-Price FHD55

FHD55

Nowe

Zachęć dziecko do raczkowania przy pomocy śmiesznego stworka i dwóch ekscytujących form zabawy!

Ostatnie egzemplarze!

199,00 zł

Fisher-Price FHD55 | Śpiewający Stworek-Kręciołek

Stworek ucieka, złap go! Fisher-Price® Śpiewający Stworek-Kręciołek kręci się, jeździ po pokoju i wyrzuca piłeczki. Stworek umożliwia zabawę na dwa sposoby – zależnie od etapu rozwoju dziecka. Podczas zabawy na siedząco maluch może włożyć do stworka pięć kolorowych piłeczek, a następnie zakręcić wałeczkiem, aby piłeczki kręciły się i wyskakiwały. Zabawę we wkładanie i wyrzucanie piłeczek urozmaicają urocze piosenki i śmieszne wypowiedzi. Gdy dziecko jest gotowe do raczkowania, śmieszny stworek zaczyna szaleć po pokoju, zachęcając malucha do gonienia za nim lub za turlającymi się piłeczkami!


Zabawka ma ponad 15 wypowiedzi, piosenek i dźwięków, które zachęcą dziecko do raczkowania. Zabawa, która rozwija. Sprawność ruchowa: Wesoły stworek zachęca dziecko do raczkowania i zabawy – to świetny trening zręczności i sprawności ruchowej! Zmysły: Różne faktury, ciekawe kolory oraz śmieszne dźwięki i odgłosy jazdy stymulują rozwijające się zmysły dziecka. Umiejętność myślenia: Odkrywając różne sposoby na wprowadzenie zabawnego stworka w ruch, maluch poznaje zasadę przyczyny i skutku!

2 sposoby zabawy – zależnie od etapu rozwoju dziecka: Zabawa na siedząco: Dziecko może „karmić” stworka piłeczkami i patrzeć, jak się kręcą! Raczkowanie: Kiedy stworek zaczyna szaleć po pokoju, piłeczki turlają się, zachęcając malucha do raczkowania
Maluch może kręcić wałeczkiem lub wkładać piłeczki, aby włączyć obracanie i dźwięki
- 5 piłeczek do radosnej zabawy!


- Ponad 15 śmiesznych piosenek, dźwięków i wypowiedzi
- Pokręć wałeczkiem, aby zabawa była jeszcze lepsza!
- Kółka się kręcą, a stworek szaleje po całym pokoju!


Przedział wiekowy: Od 9 miesiąca


Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty