Kostka Centrum Zabawy Smily play

110,00 zł
Brutto
KI11075
Szt.

Kostka interaktywna Smily Play to rozbudowana zabawka, która zapewnia maluchowi mnóstwo frajdy.

Kostka interaktywna dla dzieci w skrócie:

  

- każda ze ścian kostki aktywizującej zapewnia inną atrakcję,

- zabawka posiada m.in.: ruchome elementy zachęcające do manipulacji, sorter z dużymi klockami w różnych kształtach i kolorach, pianinko i bębenek, który zmienia kolor po uderzeniu, lusterko z czerwoną ramką, kolorowe zębatki i przesuwane zwierzątka,

- emituje różne dźwięki i melodie, a także światełka,

- kostka do zabawy korzystnie wpływa na całościowy rozwój dziecka,

- angażuje uwagę malucha i stymuluje jego wyobraźnię,

- wymiary kostki: 19 x 19 x 19 cm.

  

Dzięki najróżniejszym elementom Centrum Zabawy absorbuje uwagę Twojej pociechy na długi czas. Stymuluje jego zmysły (dotyk, słuch, wzrok), a także korzystnie wpływa na rozwój małej motoryki i koordynacji oko-ręka. Pomaga także rozwijać wyobraźnię brzdąca, a także uczy koncentracji. Kostka dla dzieci to rewelacyjny sposób na połączenie nauki z zabawą, która każdego dnia może wyglądać zupełnie inaczej. Taka rozrywka łatwo się nie znudzi!

  

Ta interaktywna kostka do zabawy pozwala na poznanie nowych dźwięków i odgłosów (np. zwierząt). Zawiera pianinko, na którym maluch może odgrywać własne, nieskomplikowane kompozycje. Ma również wbudowany bębenek, który zmienia kolor, gdy się w niego uderzy. Ponadto zawiera przyciski, które pozwalają na zmianę grających na pianinku instrumentów czy innych dźwięków. Każdy z tych elementów doskonale rozwija zmysł słuchu.

  

Ścianki interaktywnej kostki dla dzieci to jednak znacznie więcej atrakcji i niespodzianek dla Twojej pociechy! Sorter z dużymi klockami, obrotowe i ruchome elementy oraz kolorowe zębatki zachęcają do zabawy i wspierają trening małych rączek. Aby jeszcze bardziej pobudzać wyobraźnię malucha, Centrum Zabawy Smily Play emituje także światełka i zawiera błyszczące lusterko.

  

Interaktywna kostka do zabawy została wykonana z najwyższej jakości atestowanych materiałów. 

  

Centrum Zabawy jest zasilane 3 bateriami AA 1,5 V. Do zestawu załączono baterie testowe.

Wiek: 6m+

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Wybrane produkty