Uciekająca Wibrująca Biedronka Smily Play

59,00 zł
Brutto
Szt.

Biedronka do raczkowania.

Zachęć swoją pociechę do przemieszczania się na czworakach i coraz odważniejszego stawiania pierwszych kroczków dzięki Smily Play! Uciekająca Biedronka to doskonała zabawka do nauki raczkowania, pełzania i chodzenia. Mięciutki pluszak, wykonany z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału, jest doskonałą propozycją dla dzieci już od 3. miesiąca życia, ale z pewnością idealnie sprawdzi się także w przypadku nieco starszych maluchów.

  

Wystarczy delikatnie uderzyć Biedronkę, a uciekająca zabawka zacznie wibrować i ruszy przed siebie, zachęcając Twoją pociechę do podążania tuż za nią. Podczas poruszania się biedronka dla dzieci wydaje śmieszne dźwięki i gra wesołe melodie, co angażuje uwagę malucha i sprawi, że jeszcze chętniej i ze śmiechem na twarzy ruszy on za nią w pogoń.

  

Zabawka do nauki raczkowania pozwala dziecku błyskawicznie opanować tę umiejętność, a wspomagając koordynację ruchową, ułatwia także naukę chodzenia. Miękki materiał i szeleszczące skrzydełka dodatkowo stymulują zmysł dotyku i pomagają rozwijać sprawność małych rączek. Kilka zróżnicowanych melodii pozytywnie wpływa na wyobraźnię i słuch malucha, zaś żywe kolory rozwijają zmysł wzroku. Biedronka to zabawka, która pozwoli dziecku na samodzielną, wesołą zabawę przy jednoczesnym kształtowaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej.

  

Uciekająca zabawka z pewnością może stać się również przyjacielem Twojej pociechy. Przyjemna w dotyku Biedronka Smily Play może służyć jako przytulanka. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości atestowanych materiałów jest w pełni bezpieczna dla dziecka.

  

Biedronka do raczkowania w skrócie:

  

- to uciekająca zabawka do nauki raczkowania,
- zachęca dziecko do czworakowania i – w dalszej perspektywie – do nauki chodzenia,
- wibruje i odtwarza wesołe dźwięki,
- została wykonana z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów,
- posiada szeleszczące skrzydełka.

  

Biedronka jest zasilana 3 bateriami typu AAA 1,5 V, które zostały dołączone do zabawki.

  

Wiek: 3m+

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Wybrane produkty