Salon dla zwierząt w Heartlake 41007

L41007

Nowe

Zapraszamy na wielkie otwarcie salonu dla zwierząt w Heartlake! Mieszkańcy miasta nie mogą się doczekać! Pomóż Emmie wykąpać białego pudla swojej przyjaciółki Joanny, a potem przyciąć jego futro i ufryzować go na obrotowym stole.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,99 zł

Użyj suszarki i szczotek, aby zrobić idealną psią fryzurę! Kiedy Emma pielęgnuje pieska, Joanna może kupić dla niego żywność i inne akcesoria w sklepie dla zwierząt. Potem napełnij miskę wodą, aby dać pudlowi pić. Wszystkie te akcesoria i funkcje pozwolą ci naprawdę rozpieścić zwierzęta w Heartlake! Zestaw zawiera minilaleczki Emmę i Joannę oraz pudla.
 

- zestaw zawiera minilaleczki Emmę i Joannę.
- zodatkowo w zestawie pudel, obrotowy stolik do pielęgnacji, wanna kąpielowa, domki dla ptaków, lada sklepowa, stoisko z    akcesoriami, miska na wodę i kran.
- zawiera też fioletowe akcesoria i przyrządy do pielęgnacji sierści, jedzenie dla psa, dekorowane butelki i wieszane zestawy    akcesoriów dla zwierząt.
- kup wszystko, czego potrzebuje Twój pies!
- obracaj stolik do pielęgnacji!
- dostosuj model, przemeblowując sklep!
- klocki LEGO® Friends w pełni pasują do wszystkich klocków LEGO.
- zbierz wszystkie zestawy LEGO Friends i zbuduj swoje wymarzone miasteczko!
- minilaleczki LEGO to figurki zaprojektowane specjalnie do serii LEGO Friends; można je dostosowywać na tysiące modnych    sposobów i łączyć z innymi elementami.

Wymiary: ok. 12 cm wysokości, 13 cm szerokości i 22 cm długości.Przed zakupem zapytaj o dostępność.

Podobne produkty