Chicco Zestaw gimanstyczny Deluxe

KI86969

Nowe

Ten wspaniały zestaw gimnastyczny jest ważną zabawką, którego światła, dźwięki i kolory stymulują dziecko do koordynacji swoich pierwszych ruchów. Centrum gimnastyczne, które można przemienić również w centrum zabaw.

269,00 zł

Dla dziecka od 3 miesiąca życia zestaw gimnastyczny zachęca do pierwszych skoordynowanych ruchów. Od 9 miesiąca to wielofunkcyjne centrum zabaw umożliwiające zabawę na leżąco, siedząco lub na stojąco. W każdej z pozycji dziecko wykorzystuje inne właściwości zabawki.

Przenośny zestaw gimnastyczny w formie stolika, jest regulowany w dwóch wysokościach, aby towarzyszyć dziecku w jego rozwoju i zwiększaniu jego zdolności motorycznych. Elektoniczny panel oferuje kolorowe światełka, melodie i zabawne dźwięki, gry. Może być pianinkiem stymulującym wrażliwość muzyczną.

Kolory zostałe dobrane na podstawie badań przeprowadzonych podczas projektu Color Research, który obejmował badania różnych etapów rozwoju percepcji wzrokowej i chromatycznej dziecka.Przed zakupem zapytaj o dostępnośc produktu.

Podobne produkty