Globus Małego Pilota

ZA-49680

Nowe

Zapraszamy dzieci do podróży przez kolorowy świat VTech! Globus Małego Pilota to interaktywna zabawka stworzona po to, aby dzieci już od najmłodszych lat mogły poznawać świat z bliska. 5 wariantów zabawy w formie opowiadań i quizów oraz ruchomy joystick pozwalają dziecku samodzielnie sterować zabawą i podejmować decyzje o kierunku podróży, rozbudzając jego ciekawość i wyobraźnię.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

149,00 zł

Z małym pilotem poleci także lektor, który zaproponuje wykonanie określonych zadań i podzieli się wiedzą o krajach i ich mieszkańcach.

Podczas zabawy dziecko steruje samolotem i zatrzymuje lupę w miejscu, o którym chce usłyszeć ciekawostkę lub które wskazuje jako odpowiedź w zadaniu. Dzięki temu ćwiczy koordynację ruchową i spostrzegawczość, poznając jednocześnie podstawy geografii. Poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone. W odwiedzanych krajach maluch zostanie przywitany w obcym języku! Wyląduje też w znanych miejscach świata, by przy dźwięku silnika wyruszyć w dalszą podróż. Globus kręci się w trakcie lotu, co gwarantuje fantastyczną zabawę na okrągło!

- Polska wersja językowa
- 5 wariantów zabawy
- Ruchoma kula
- Ciekawostki geograficzne i niezbędne oznaczenia na mapie
- Czujnik lotu, ruchomy joystick - ster
- Funkcja automatycznego wyłączania oszczędza baterie
- Rozbudza ciekawość świata i wyobraźnię, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową.

Wiek: od 3 - 6 lat

Nagroda Rodziców i Nagroda Główna  w kategorii ZABAWKI w konkursie

info


Przed zakupem zapytaj o dostępność

Podobne produkty