Jabłko z literkowym ZOO

ZA-56328

Nowe

Jabłko z Literowym Zoo zapewni dzieciom pyszną zabawę i dużą porcję nauki. Interaktywna zabawka stworzona jest z myślą o maluchach w wieku przedszkolnym, które zaczynają coraz więcej uczyć się i poznawać. Elektroniczne jabłko daje dziecku możliwość samodzielnej nauki alfabetu, pisania, liczb i melodii, a ruchoma wskazówka – gąsieniczka pomoże dziecku rozpoznawać czas na zegarze.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

212,00 zł

Podczas zabawy dziecko wejdzie w niezwykle ciekawy świat zwierząt i literka po literce pozna ciekawostki z nimi związane. Wesołe quizy są świetnym rozwiązaniem, gdy w pobliżu nie ma żadnych kompanów do wspólnej zabawy. Ćwiczą spostrzegawczość i zaciekawią każdego przedszkolaka. Do zabawy zachęci przyjemny głos lektora, a poprawnie wykonane zadania zostaną nagrodzone brawami.

Dziecko ma do wyboru aż 8 trybów, w których otrzyma polecenia i propozycje zabawy -  dzięki temu rozwinie różne umiejętności i na pewno się nie znudzi. Wygodny uchwyt w kształcie listka i duże, podświetlane przyciski z wyraźną czcionką zapewnią dziecku wspaniałą i bezpieczną zabawę, której towarzyszy 26 różnych melodii i odgłosów zwierząt. Nauka alfabetu nigdy nie była tak przyjemna!

    - Polska wersja językowa
    - 8 wariantów zabawy
    - Wspomaga rozwój językowy i motoryczny
    - Podświetlane przyciski i 26 melodii
    - 26 przycisków z literami i zwierzętami, wygodny uchwyt
    - Funkcja automatycznego wyłączania oszczędza baterie
    - Regulator głośności
    - Funkcjonalne i trwałe wykonanie zapewnia długą i bezpieczną zabawę

Wiek: 2-5 lat

Przed zakupem zapytaj o dostępnośc produktu.

Podobne produkty