Froggy Party Dumel Discovery

107,99 zł
Brutto
3760145061645
Szt.

Masz ochotę trochę się poruszać? Wykonuj polecenia Żabki i sprawdź kto z Was zdoła wskoczyć na listek zanim zrobią to inni uczestnicy zabawy! Masz ochotę trochę się poruszać? Wykonuj polecenia Żabki i sprawdź kto z Was zdoła wskoczyć na listek zanim zrobią to inni uczestnicy zabawy! DD61645

help_outlineZapytaj o produkt
Froggy Party Dumel Discovery

Froggy Party Dumel Discovery

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kum, kum, pora trochę się poruszać! Zabawowa Żabka wymyśli dla Was zadania, które będziecie wykonywać poruszając się dookoła niej i rozłożonych na podłodze kolorowych listków. Słuchaj uważnie, gdy zabrzmi gong, musisz wskoczyć na listek znajdujący się najbliżej Ciebie.

  

Jest ich zawsze o jeden mniej niż uczestników zabawy, a na jednym listku może stać tylko jedna osoba! Nie martw się, nikt nie odpada z gry. Każdy komu uda się zająć miejsce na listku otrzymuje w nagrodę pieczątkę. Kto zgromadzi ich najwięcej, wygrywa! Wejście na głośnik zewnętrzny, pozwoli korzystać z zabawki w dowolnym miejscu, także na podwórku. Zaproś do zabawy kolegów lub rodzinę, skacz po listkach i odkryj ponad 50 różnych aktywności!

  

Uwaga! Regularne korzystanie z zabawki grozi znaczną poprawą kondycji fizycznej i samopoczucia.

  

Zabawka posiada 3 tryby: demo, guide oraz play.

  

Wiek: 4+

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.