Jumbo Jet

BDY48

Nowe

Pociągnij za dźwignię, aby wysunąć lub wsunąć podwozie, a samolot uda się wszędzie, gdzie zabierze go wyobraźnia małych lotników. Światełka LED i realistyczne dźwięki samolotu sprawiają, że przygody są jeszcze bardziej zabawne! Otwórz kokpit, a dzieci będą mogły zabrać nawet 3 figurki Imaginext® w „podniebną podróż” (dodatkowe figurki sprzedawane są oddzielnie)!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

95,50 zł

W zestawie są figurki pilota i mechanika, a także 2 hełmy, które pasują na każdą z figurek! Dzieci mogą „przylecieć” samolotem na lotnisko Imaginext®, które – dzięki wbudowanemu systemowi ACTION TECH™ – wykryje zbliżający się pojazd i zareaguje specjalnymi komunikatami i efektami dźwiękowymi! (Lotnisko sprzedawane jest oddzielnie).

•Wciśnij guzik, aby włączyć światełka LED i realistyczne dźwięki samolotu!
•Po otwarciu kokpitu w środku zmieszczą się nawet 3 figurki Imaginext® (dodatkowe figurki sprzedawane są oddzielnie)
•Dzieci mogą przylecieć samolotem na lotnisko Imaginext® wyposażone w system ACTION TECH™, który wykryje zbliżający się samolot i zareaguje specjalnymi komunikatami i efektami dźwiękowymi! (zestaw Lotnisko sprzedawany jest oddzielnie).
•Otwierany kokpit i wysuwane podwozie
•W zestawie: samolot Jumbo Jet, figurki pilota i mechanika, 2 hełmy i 2 baterie AAA

Ciekawość i odkrywanie

Gdy dzieci wysuwają podwozie przy pomocy dźwigni, poznają naturę przyczyny i skutku. Z ActionTech™ dzieci odkryją także światła, dźwięki i komunikaty głosowe, kiedy zbliżą samolot do wieży kontroli lotów! (zestaw Lotnisko z wieżą kontroli lotów sprzedawany jest oddzielnie)

Ciekawość i odkrywanie

Pilot i mechanik są gotowi do startu! Światła, realistyczne odgłosy samolotu i miejsce dla dodatkowych pasażerów sprawiają, że zabawa zmienia się w przygodę wysokich lotów!

Wiek: 3-8 lat

Do samolotu możesz dokupić LOTNISKO. (dostępne tutaj)


Przed zakupem zapytaj o dostępnośc produktu.

Podobne produkty