Dino szkielety

32210

Nowe

Seria DINO SZKIELETY zawiera szkielety dinozaurów i prehistorycznego ssaka ukryte w skamielinie (gipsie), które młody odkrywca musi wykuć ze 'skały'. Dodatkowo dzięki informacjom zawartym w zestawie dziecko poznaje fakty z życia tych prehistorycznych zwierząt i ich tajemnice.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

35,00 zł

Dziecko w roli młodego paleontologa krok po kroku odsłania szkielet dinozaura, który należał do jednych z największych mięsożerców wśród dinozaurów. Odkrywanie jego szkieletu, będzie dla młodego paleontologa pasjonującą zabawą, łączącą ze sobą elementy pracy twórczej z charakterystyczną dla dzieci pasją odkrywania.

Dokonując niezwykłego odkrycia dziecko wydobędzie ze 'skały' poszczególne elementy szkieletu, a następnie złoży je w całość. Złożony szkielet będzie nagrodą za wysiłek włożony w jego wydobycie i może stać się oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju, a sama zabawa pobudza wyobraźnię dziecka oraz zainteresowanie historią i paleontologią.

Odkruszanie elementów skały doskonali sprawność manualną, usprawnia koordynację wzrokowo-ruchową, a składanie szkieletu wyrobi orientację w stosunkach przestrzennych. Praca z zestawem korzystnie wpływa na rozwój koncentracji uwagi.

Przed zakupem zapytaj o dostępność danego zestawu.

Podobne produkty